Genital estetik

Erkek Genital Sisteminde
  • Penis Uzatması: Tercih ettiğim metot penisi pubik kemiği bağlayan bağların kesilmesidir. Bu işlem ile 2-4 cm bir uzama sağlanmaktadır. Bu teknik ile penis yeteri kadar uzadığını hastalarımdan aldığım geri dönüşlerden öğrendim. Bu tekniğin dezavantajı ise ereksiyon halinde penisin karına doğru olan açılanması azalmaktadır. Ancak bu durum cinsel ilişki sırasında herhangi bir soruna yol açmamaktadır. Diğer uygulanan skrotum derisine yapılacak girişimle penis uzatması sadece görünüşte penis cildinde uzama sağlarken esas olarak penisin cinsel ilişki esnasında büyüklüğünü sağlayan kısmında uzama sağlamamaktadır. Çünkü bu işlemle penisin karın ön duvarı içinde gömülü olan kısmı serbestleştirilmemektedir.
  • Penis Kalınlaştırması: Penis kalınlaştırması içinde yağ enjeksiyon metodunu uygulamaktayım. Bu teknik hasta için oldukça basit bir uygulama olmasını sağlaması yanında istenilen sonuç oldukça başarılı şekilde elde edilmektedir.

Ameliyat Öncesi

Ameliyat Sonrası

 

KadIn Genital Sisteminde
  • Büyük Dudak Kalınlaştırması:Yağ enjeksiyonu ile bu hastalarımda da oldukça başarılı sonuçlar elde edebilmekteyim.
  • Küçük Dudak Estetiği: İstenilen görüntü büyük dudaklar içinden küçük dudakların görünmemesi veya sadece ince bir çizgi halinde saptanmasıdır. Ancak bazı hastalarımızda küçük dudaklar normalden aşırı büyük olduklarından küçültme istemektedirler. Bu küçültme işleminin uygun şekilde yapılmadığı hastalarda asimetrik görünüm veya tamamen küçük dudakların ortadan kaldırıldığı vakalar olabilmektedir. Bu nedenle küçülte işlemi uygun cerrahi prosedürle yapılması gereklidir. Ayrıca daha önce küçük dudağı estetiği yapılmasına bağlı küçük dudak kaybı veya asimetrik görüntüsü olan hastalarıma tekrar küçük dudak oluşturulması ve düzeltme ameliyatları da yapmaktayım
  • Vajina Daraltılması: Vajen daraltma işlemini hastalarımın muayenesi sonucuna göre cerrahi veya lazer uygulama ile daraltma işlemini yapmaktayım.

Video Galeri

Merhabalar. Size nasıl yardımcı olalım ?